Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico - patch

Kategoria: Patche
Producent: PopTop Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 październik 2009, 12:36
Rozmiar: 740 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1139

Opis dodatku - Tropico - patch

Ściągnij najnowszy, aktualizujący grę Tropico patch 1.07, który usuwa problemy wciąż obecne w grze po aktualizacji do wersji 1.06 oraz jeden, który patch 1.06 właśnie wprowadził – tj. z instalacją dodatku Paradise Island. Usunięto też m.in. problem z trupami, które pozostawały na mapie – teraz mają znikać po paru chwilach. Usunięto również bug związany z zapisywaniem stanu gry.

Pobierz Tropico patch 1.07 już teraz i ciesz się bezproblemową rozgrywką.

Podobne

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • Tropico 2: Zatoka Piratów - patch

  Aktualizujący grę Tropico 2 Zatoka Piratów patch poprawia istniejące w poprzedniej wersji błędy związane ze stabilnością gry.

 • Tropico 3 Trailer

  Tropico 3 to najnowsza część popularnej gry strategicznej z elementami symulatora zarządzania, w której gracz przeistacza się w „El Presidete” i przejmuje władzę nad piękną wyspą.

 • Tropico 3 - kody

  Kody do Tropico 3

 • Tropico - kody

  Kody do Tropico


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tropico - patch