Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tropico: Rajska Wyspa - Patch

Kategoria: Patche
Producent: PopTop Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16 październik 2009, 12:57
Rozmiar: 6.01 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 271

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tropico: Rajska Wyspa - Patch

Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach. Żeby zainstalować najnowszy patch 1.53, musisz uprzednio zainstalować patch 1.51. Wersja 1.51 usuwa m.in. większość błędów związanych z zawieszaniem się gry, nieprawidłowym działaniem różnych budynków w grze oraz funkcjonowaniem jednostek.

Podobne

 • Tropico 3 Trailer

  Tropico 3 to najnowsza część popularnej gry strategicznej z elementami symulatora zarządzania, w której gracz przeistacza się w „El Presidete” i przejmuje władzę nad piękną wyspą.

 • Far Cry 3 Gameplay

  Gameplay gry Far Cry 3 pozwala przekonać się, że twórcy dostrzegli błędy jakie popełnili przy tworzeniu poprzedniej części gry. W najnowszej odsłonie, ponownie trafiamy na rajską wyspę, która jednak wbrew pierwszemu wrażeniu, nie jest oazą spokoju.

 • Tropico 2: Zatoka Piratów - patch

  Aktualizujący grę Tropico 2 Zatoka Piratów patch poprawia istniejące w poprzedniej wersji błędy związane ze stabilnością gry.

 • Tropico - patch

  Patch do Tropico

 • Tropico 3 - kody

  Kody do Tropico 3


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tropico: Rajska Wyspa - Patch