Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trine v1.01 to v1.02 EU Patch

Kategoria: Patche
Producent: Frozenbyte
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 28 lipiec 2009, 12:32
Rozmiar: 42.43MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 813

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Trine v1.01 to v1.02 EU Patch

Przedstawiamy patch 1.02 do gry Trine. Prezentowana łatka uaktualni Europejską wersję gry na CD i DVD, sprzedawaną detalicznie w wersji 1.01, do wersji 1.02. Omawiany Trine patch naprawia pewne drobne błędy w grze i robi automatyczny update do najnowszej wersji. Oczywiście najpierw należy zainstalować samą grę, a łatkę dopiero nałożyć na istniejącą strukturę programu. Ściągnij patch do Trine i przenieś się do bajecznie kolorowego świata fantasy platformówki Trine. Polecamy tę grę wszystkim tym, którzy szukają lekkiej, przyjemnej i niezobowiązującej rozrywki w starym stylu lecz z wykorzystującą współczesne rozwiązania i drobiazgowo dopracowaną grafiką.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trine v1.01 to v1.02 EU Patch