Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trine - patch 1.07

Kategoria: Patche
Producent: Frozenbyte
Licencja: Licencja
Data dodania: 21 maj 2010, 10:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 974

Opis dodatku - Trine - patch 1.07

Trine to klasyczna gra platformowo-zrecznościowa, która w dużym stopniu nawiązuje do zapomnianego w ostatnich latach gatunku klasycznych platformówek na komputery osobiste. Twórcy ciągle dbają o swój produkt, dlatego od niedawna możemy się cieszyć z najnowszego uaktualnienia do gry Trine patch 1.07. Oprócz klasycznych poprawek w postaci dodania informacji o zebranych przedmiotach i doświadczeniu (w ekwipunku), najnowszy patch do Trine dodaje całkiem nowy poziom o nazwie „Path to New Dawn”, który do prostych nie należy i na pewno spodoba się wszystkim graczom, nawet tym którzy ukończyli już cała grę.  

Podobne

 • Trine - patch v.1.0.5

  Najnowszy patch do Trine to łatka przeznaczona dla posiadaczy pełnej wersji tej gry. Jego pełna nazwa to Trine v.1.0.5 patch.

 • NHL 07 - patch c2.0

  Patch do NHL 07 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza pełnej wersji tej gry, a zwłaszcza do tych, którzy preferują zabawę w trybie multiplayer. Patch NHL 07 usprawnia granie poprzez sieć, likwidując kilka błędów programu, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczniejsza.

 • FIFA Manager 07 - patch

  Patch do FIFA Manager 07 polecany jest do ściągnięcia każdemu miłośnikowi i posiadaczowi tej gry. Dlaczego? Ponieważ patch do FIFA Manager 07 likwiduje kilkanaście zauważonych podczas gry błędów.

 • Trine 2 vibes

  Trine 2 Vibes to kolejny, przepiękny trailer prezentujący najnowszą produkcję studia Frozenbytes.

 • S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo Patch 1.5.07 PL

  Patch aktualizujący grę S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo do wersji 1.5.07.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trine - patch 1.07