Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Kategoria: Patche
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 wrzesień 2009, 13:37
Rozmiar: 21.78 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1683

Opis dodatku - Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent

Patch do Splinter Cell Double Agent przeznaczony jest do pełnej wersji tej wciągającej gry. Optymalizuje on jej kod, dzięki czemu tytuł działa płynniej, a poza tym likwiduje nieliczne bugi techniczne. Patch Splinter Cell Double Agent jest do pobrania z naszych stron całkowicie za darmo! Po prostu kliknij w poniższy link, który przekseruje Cię na serwer.
Jeśli posiadasz pełną wersję gry, ta łatka jest dla Ciebie po prostu niezbędna. Pobierz ją teraz i ciesz się płynną grą bez żadnych przeszkód.
Posiadamy również materiały do innych odsłon Splinter Cell – jeżeli ja masz, zajrzyj na strony z ich opisami. Być może coś Ci się przyda.

Podobne

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - gameplay

  Gameplay Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction to trwający poand trzy minuty materiał wideo, który ukazuje Ci przygody Sama Fishera. Masz tu okazję zobaczyć, jak agent skrada się, wspina, unika spostrzeżenia przez wrogów oraz cicho i skutecznie eliminuje przeciwników.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

  Łatka do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, która poprawia kilka błędów i niedopatrzeń wersji podstawowej, w tym m. in. poprawę obsługi kart graficznych, a także trybu multiplayer.

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent