Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

Kategoria: Patche
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 maj 2010, 10:36
Rozmiar: 22 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1039

Opis dodatku - Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction patch to najnowsze uaktualnienie do jednej z najlepszych gier TPP ostatnich lat, a właściwie jej piątej odsłony, w której tym razem naszym zadaniem jest odnalezienie morderców córki głównego bohatera. Najnowszy patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction wprowadza masę poprawek do gry, z których warto wspomnieć poprawę obsługi kart graficznych nVidia i ATI, dodanie wsparcia DCL, poprawę połączenia w trakcie trybu kooperacji i co bardzo ważne zoptymalizowanie pracy gry na słabszych kartach graficznych. Jeśli więc chcesz zagrać w najbardziej dopracowaną wersję Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction to ściągnij za darmo najnowszy patch dostępny na pobierz.  

Podobne

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Trailer do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

  Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction to gra akcji z widokiem TPP, będąca już piątą odsłoną serii gier szpiegowskich wydawanych przez Ubisoft.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - gameplay

  Gameplay Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction to trwający poand trzy minuty materiał wideo, który ukazuje Ci przygody Sama Fishera. Masz tu okazję zobaczyć, jak agent skrada się, wspina, unika spostrzeżenia przez wrogów oraz cicho i skutecznie eliminuje przeciwników.

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch