Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Kategoria: Patche
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 wrzesień 2009, 13:15
Rozmiar: 119MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 486

Opis dodatku - Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant. Są one dostępne wyłącznie w grze sieciowej – nie wpływają w żaden sposób na kampanię dla jednego gracza. Nadto patch Chaos Theory optymalizuje kod programu, przez co gra działa płynniej.

Jeśli więc posiadasz Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory w pełnej wersji i preferujesz tryb wieloosobowy, ta łatka jest rzeczą, którą musisz mieć. Ściągnij ją z naszych stron całkowicie za darmo i ciesz się nowymi mapami! Dzięki nim gra stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Podobne

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory znacznie uatrakcyjniają zabawę w trybie multiplayer. Są one właśnie przeznaczone do trybu gry wieloosobowej i możesz dzięki nim toczyć całkowicie nowe rozgrywki.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

  Łatka do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, która poprawia kilka błędów i niedopatrzeń wersji podstawowej, w tym m. in. poprawę obsługi kart graficznych, a także trybu multiplayer.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow jest rzeczą niezbędną dla posiadaczy tego tytułu, a zwłaszcza dla miłośników zabawy wieloosobowej przez sieć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory