Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

Kategoria: Patche
Producent: Red Storm
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2009, 12:47
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 896

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield

­­

Wydany do Rainbow Six Raven Shield patch poprawia liczne bugi obecne w podstawowej wersji gry. Opisywany przez nas patch do raven shield aktualizuje grę z wersji 1.00 do 1.60. Poza błędami umożliwia też pełne wsparcie dla dodatków do gry. Od teraz gracze mogą też zmienić mapę, głosując za pomocą przycisku F3 (patch wprowadza komendę “VoteNextMap”) – jeśli ponad połowa biorących udziału w rozgrywce graczy zagłosuje pozytywnie, mapa zostanie automatycznie zmieniona przez serwer. Wprowadzający liczne poprawki do Rainbow Six patch usprawnia też rozgrywkę w sieci dzięki lepszemu doborowi serwera i, jak zapewniają twórcy, usprawnieniu routingu. W nowej wersji nie powinny się też zdarzać “wpadki” typowe dla wersji 1.00, gdy po ukończeniu misji w trybie multiplayer gra zawieszała się…

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield