Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

Kategoria: Patche
Producent: Red Storm
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2009, 13:32
Rozmiar: 1.67 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 556

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword

­

Wydany do Tom Clancy’s Rainbow Six 3: Athena Sword patch poprawia liczne bugi obecne w podstawowej wersji gry. Opisywany przez nas patch do Athena Sword aktualizuje grę z wersji 1.00 do 1.10. Aby móc korzystać z Athena Sword w wersji 1.10, należy najpierw zaktualizować podstawową wersję Rainbow Six 3: Raven Shield do wersji 1.60, która zapewnia łatki do samej podstawki, wprowadza nowe komendy oraz usprawnia rozgrywkę (zwłaszcza w trybie multiplayer). Dostępny do nowego dodatku do Rainbow Six patch poprawia takie błędy, jak problem uniformów tego samego koloru u walczących ze sobą drużyn na niektórych mapach, czy różny poziom pancerza u obu drużyn w walkach na Syberii.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword