Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter - patch

Kategoria: Patche
Producent: Grin
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 14:24
Rozmiar: 274 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 689

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter - patch

Patch Ghost Recon Advanced Warfighter to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza pełnej wersji tej świetnej gry akcji. Ma ona numer 1.35 i jak dotąd nie wyszła nowsza. Ten patch Ghost Recon Advanced Warfighter likwiduje liczne problemy związane ze stabilnością trybu multiplayer. Jeśli więc preferujesz ten typ rozrywki, ściągnij łatkę i ciesz się bezproblemową zabawą.
Na naszych stronach znajdziesz także wersję demonstracyjną tej gry -  możesz również pobrać ją za darmo z naszych stron!

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter - patch