Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TimeShift - patch

Kategoria: Patche
Producent: Saber Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 10:14
Rozmiar: 26.68MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 869

Opis dodatku - TimeShift - patch

Wypuszczony do TimeShift patch v. 1.2 łata kilka bugów z wersji 1.0 i usuwa problem nadal występujący w wersji 1.1 z trybem multiplayer, który uniemożliwiał graczom za NAT (czyli zwykle za zewnętrznymi routerami/firewallami) połączenie się z serwerami gry. Najnowszy patch do TimeShift, tak jak wersja 1.1, zapewnia stabilną rozgrywkę, m.in. poprzez wyeliminowanie zawieszania się gry przy szybkim odczycie gry na poziomie 2. Niestety nie będziemy się mogli nacieszyć nieskończoną liczbą granatów w trybie multiplayer, ponieważ i ten bug już usunięto (nie będzie też już problemu ze zmianą broni w trybie multiplayer przy wyborze Surge gun).  Zachęcamy do ściągnięcia najnowszego patcha, dostępnego również do polskiej wersji gry.

Podobne

 • TimeShift - kody

  Kody do TimeShift

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: TimeShift - patch