Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

Kategoria: Patche
Producent: Electronic Arts
Licencja: Licencja
Data dodania: 06 styczeń 2010, 19:12
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

­Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce. Dzięki materiałowi wideo zobaczysz oprawę audiowizualną tej gry oraz jej mechanikę. Poniższy gameplay Tiger Woods PGA Tour Online przedstawia sposób wybierania kierunku uderzenia i jego kąta, a także prezentuje lot piłeczki do dołka. Zobaczysz również jak wygląda postać golfsty. Jeśli zainteresował Cię ten filmik, mamy na naszych stronach demo Tiger Woods PGA Tour Online. Możesz pobrać je i przetestować ten tytuł w praktyce zanim zdecydujesz się na zakup pełnej wersji.

Podobne

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay

  Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający ponad siedem i pół minuty materiał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda rozgrywka. Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 pokaże Ci każdy aspekt zabawy – od wyboru opcji zabawy po samą grę na polu.

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - kody

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer

  Trailer Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający niemal trzy minuty zwiastun gry, który pokaże Ci jej oprawą audiowizualną oraz pozwoli poczuć przedsmak emocji związanych z tym spokojnym sportem.

 • Kody do Tiger Woods PGA Tour 08

  Jako, że Tiger Woods PGA Tour 08 jest to najlepszy symulator golfa na rynku, poziom rozgrywek bywa wyśrubowany, dlatego właśnie prezentujemy kody, które z pewnością przydadzą się niejednemu fanowi tego ekskluzywnego sportu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay