Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay

Kategoria: Patche
Producent: EA Sports
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 marzec 2010, 11:25
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay

­Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający ponad siedem i pół minuty materiał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda rozgrywka. Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 pokaże Ci każdy aspekt zabawy – od wyboru opcji zabawy po samą grę na polu. Masz okazję dzięki temu przyjrzeć się oprawie audiowizualnej tej produkcji, zobaczyć, jak prezentują się animacje i efektowne spoty, które sprawiają, że gra przypomina transmisję telewizyjną. Po obejrzeniu filmiku z pewnością stwierdzisz, że seria uważana jest nie bez powodu za najlepsza w swym gatunku. Niestety, nie jest dostępna jej wersja demonstracyjna.

Podobne

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer

  Trailer Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający niemal trzy minuty zwiastun gry, który pokaże Ci jej oprawą audiowizualną oraz pozwoli poczuć przedsmak emocji związanych z tym spokojnym sportem.

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

  Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - kody

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Kody do Tiger Woods PGA Tour 08

  Jako, że Tiger Woods PGA Tour 08 jest to najlepszy symulator golfa na rynku, poziom rozgrywek bywa wyśrubowany, dlatego właśnie prezentujemy kody, które z pewnością przydadzą się niejednemu fanowi tego ekskluzywnego sportu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay