Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Thief 2: The Metal Age - patch

Kategoria: Patche
Producent: Looking Glass Technologies
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 październik 2009, 20:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 937

Opis dodatku - Thief 2: The Metal Age - patch

­Thief 2: The Metal Age to kontynuacja przebojowej gry akcji od Eidos, która ukazała się na komputery osobiste w 2000 roku od razu zaskarbiając sobie rzesze fanów. Jest to typowa skradanka, w której wcielamy się w postać prostego rzezimieszka, grasującego w jednym z miast. Naszym zadaniem jest okradanie bogaczy, a przy okazji wykonywanie powierzonych nam zadań. Ponieważ gra ma już kilka lat, to warto pobrać Thief 2 patch, który naprawia masę niedopatrzeń w grze. Dzięki niemu gra lepiej działa na nowszych sprzętach, a także nie zawiesza się już podczas loadingów. ­

Podobne

 • Thief 2: The Metal Age kody

  Thief 2: The Metal Age to kontynuacja przebojowej gry akcji od Eidos, która ukazała się na komputery osobiste w 2000 roku od razu zaskarbiając sobie rzesze fanów.

 • Thief: The Dark Project kody

  Thief: The Dark Project to pierwsza część kultowej gry akcji ze stajni Eidos, która dała podwaliny pod takie współczesne skradanki jak Splinter Cell, czy choćby Hitman.

 • Scrap Metal

  Gameplay Scrap Metal to krótki materiał wideo przedstawiający Ci nadchodzące wyścigi, dostępne jedynie na Xbox 360.

 • Thief: Deadly Shadows patch kody

  kody do Thief: Deadly Shadows.

 • Dragon Age: Początek (v.1.02 ) - patch

  Patch do Dragon Age: Początek to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Patch Dragon Age: Początek wprowadza wiele istotnych zmian, bez których nie obejdzie się żaden miłośnik tego tytułu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Thief 2: The Metal Age - patch