Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Settlers 7: Paths to a Kingdom v1.10 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Blue Byte Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 04 listopad 2010, 11:25
Rozmiar: 799 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 418

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - The Settlers 7: Paths to a Kingdom v1.10 Patch

Patch v 1.10 do The Settlers 7: Paths to a Kingdom to łatka, która przeznaczona jest dla wszystkich posiadaczy tej popularnej w naszym kraju gry strategicznej. Łatka ta poprawia kilka aspektów zabawy, szczególnie w trybie multiplayer. Przykładowo – gracz nie wykazujący aktywności przez 45 sekund może zostać wyrzucony przez głosowanie. W zabawie singlowej mamy naprawiony problem z uszkodzonymi zapisami gry, wprowadzono możliwość rozbudowywania wieży w „Battle for Tanholm”, usunięto Bug powodujący brak dostępności sektora na mapie :Grassland Mesa”, a także polepszono integrację gry z Facebookiem. Łatka jest oczywiście dostępna za darmo.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Settlers 7: Paths to a Kingdom v1.10 Patch