Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Saboteur - trailer

Kategoria: Patche
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2010, 10:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - The Saboteur - trailer

­The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom. Gra oprócz wersji na komputery osobiste, ukazała się również na konsole PS3, oraz Xbox360 i od razu zdobyła uznanie graczy swoją oryginalnością i nowym spojrzeniem na najkrwawszy konflikt w dziejach świata. The Saboteur trailer to kolejny filmik z gry, który możecie obejrzeć dzięki nam. Jeśli chcecie obejrzeć oficjalny trailer z The Saboteur to wystarczy kliknąć na filmik poniżej.

Podobne

 • The Saboteur - kody

  Kody do The Saboteur to frazy, które pomagają w grze.

 • The Saboteur - gameplay

  The Saboteur to gra akcji osadzona w czasach II wojny światowej, w której przenosimy się do okupowanego Paryża, gdzie naszym zadaniem jest pomścić śmierć naszego przyjaciela i uprzykrzyć życie Nazistom.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Saboteur - trailer