Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Mark - patch

Kategoria: Patche
Producent: T7 Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 październik 2009, 10:49
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 359

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - The Mark - patch

Patch The Mark jest łatką absolutnie niezbędną dla każdego posiadacza tej gry. Jeśli masz ten tytuł, z pewnością wiesz, jak irytująco długo czeka się na ładowanie kolejnych plansz. Patch The Mark likwiduje ten problem, ponieważ poprzez optymalizację kody przyśpiesza działanie programu. Nadto dzięki niemu gra zyskuje większa stabilność, tak więc nie spotka Cię już sytuacja, że gra spontanicznie zamknie się, a Ty zobaczysz pulpit.

Patch The Mark jest za darmo do pobrania i jak widzisz, z pewnością przyda Ci się do zabawy. Jeśli zaś chcesz sobie ułatwić zabawę, mamy dla tej gry również kody – ich dokładny opis znajduje się na oddzielnej stronie.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Mark - patch