Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skyrim gameplay

Kategoria: Patche
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 wrzesień 2011, 15:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Skyrim gameplay

Oto kolejne, obszerne wideo związane z The Elder Scrolls V: Skyrim, tym razem prezentujące spory fragment rozgrywki w tej, oczekiwanej przez wielu grze.

Można wiele pisać o przepięknym wręcz silniku graficznym, który został pokazany już niejednokrotnie przy okazji chociażby targów branżowych, nie mniej jednak przy okazji pojawienia się poniższych materiałów serca fanów RPG na całym świecie znów zaczynają bić szybciej.

Cały filmik, przez takie, a nie inne ograniczenia serwisu Youtube, został podzielony na trzy części, każda z nich prezentuje inny fragment rozgrywki, zaopatrzony dodatkowo w komentarz jednego z producentów. Dzięki takiej konstrukcji tego wideo dowiadujemy się kilku interesujących ciekawostek o świecie Skyrim'a, jak również o samej mechanice rozgrywki w najnowszym dziele Bethesda Softworks. Nowością w porównaniu do poprzednich trailerów jest przedstawienie ekranu ekwipunku, który został stworzony tak, by każdy zdobyty w świecie gry przedmiot można było dowolnie obracać i oglądać w pełnym widoku 3D, co, trzeba przyznać, jest przedsięwzięciem wielce imponującym.

­

­

Podobne

 • Skyrim Detailed Faces

  Oto jeden z wielu dodatków do TES V: Skyrim, upiększający nam tekstury twarzy postaci w tej, niezwykle rozbudowanej grze.

 • SkyUI

  SkyUI to świetna modyfikacja do gry TES V: Skyrim, która znacząco rozwija nasz ekwipunek.

 • Elder Scrolls V: Skyrim - trailer

  Zwiastun do najnowszej produkcji studia Bethesda Softworks, czyli już piątej odsłony Elder Scrolls. Trailer trwa półtorej minutki i jak dla mnie szału nie robi, ani nawet nie zachęca.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Skyrim gameplay