Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Black Mirror patch v1.2

Kategoria: Patche
Producent: Future Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 wrzesień 2009, 13:30
Rozmiar: 159.98 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 2409

Opis dodatku - The Black Mirror patch v1.2

Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.
Pobierz więc całkowicie za darmo patch The Black Mirror i ciesz się rozgrywką bez problemów na swoim ulubionym systemie operacyjnym. A jeżeli miałbyś kłopoty z przechodzeniem poszczególnych etapów tej wciągającej gry, to mamy dla Ciebie całkowicie za darmo kody The Black Mirror. Są one opisane na osobnej stronie. 

Podobne

 • The Black Mirror - kody

  Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów.

 • The Black Mirror II

  Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki.

 • Black Mirror 3 - gameplay

  Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej.

 • Black Mirror 3 - trailer

  Trailer Black Mirror 3 to filmik, który kojarzyć się może z jakimś horrorem. Nagranie to wykonane jest podobnie do koszmaru sennego, w którym widzimy przerażające sceny.

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Black Mirror patch v1.2