Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminator 3: War of the Machines - patch

Kategoria: Patche
Producent: Clever’s Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 grudzień 2009, 12:21
Rozmiar: 36.6
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 704

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Terminator 3: War of the Machines - patch

Patch do gry Terminator 3 to łatka przeznaczona dla wszystkich tych graczy, którzy preferują rozgrywki w trybie multiplayer. Patch Terminator 3: War of The Machines rozwiązuje problemy występujące przy logowaniu się na oficjalne serwery zabawy. Jeśli więc lubisz tryb wieloosobowy w grze, ten patch Terminator 3: War of the Machines jest dla Ciebie rzeczą po prostu niezbędną. Pobierz go z naszych stron całkowicie za darmo i ciesz się bezproblemową zabawą!  
Zobacz także inne materiały za darmo do gier z serii terminator. Znajdziesz je na naszych stronach do pobrania całkowicie za darmo.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Terminator 3: War of the Machines - patch