Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander - patch

Kategoria: Patche
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 luty 2010, 11:26
Rozmiar: 7.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 472

Opis dodatku - Supreme Commander - patch

Patch Supreme Commander to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Możesz pobrać ją całkowicie za darmo przez tą stronę i jeśli jesteś miłośnikiem tego rts-a, powinieneś to zrobić jak najszybciej. Ten patch Supreme Commander wprowadza do gry kilkanaście usprawnień i ulepszeń, dzięki którym tytuł jest bardziej zoptymalizowany i działa płynniej. Dlatego też gra staje się jeszcze bardziej wciągająca, zaś gameplay robi jeszcze bardziej ciekawszy.
 Przypominamy także, że mamy na naszych stronach kody do gry oraz materiały wideo ukazujące, jak prezentuje się ona w praktyce. 

Podobne

 • Supreme Commander

  Kody Supreme Commander przeznaczone są dla każdego posiadacza tej gry na PC. Supreme Commander cheats to pomoc dla każdego, kto chce dominować na wrogami.

 • Supreme Commander: Forged Alliance - patch

  Patch Supreme Commander: Forged Alliance to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tego rozszerzenia do świetnej strategii czasu rzeczywistego. Jeśli jesteś jednym z nich, musisz ją mieć. Dlaczego?

 • Supreme Commander - gameplay

  Gameplay Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się rozgrywka podczas zabawy.

 • Supreme Commander - trailer

  Trailer Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się świetna strategia czasu rzeczywistego osadzona w odległej przyszłości.

 • Supreme Commander: Forged Alliance - trailer

  Trailer Supreme Commander: Forged Alliance to trwający koło 4 minut filmik zapowiadający dodatek do świetnego rts-a. Zobaczysz tu przybycie nowej frakcji – Seraphim, która jest wrogiem dla wszystkich pozostałych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Supreme Commander - patch