Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander - gameplay

Kategoria: Patche
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 luty 2010, 11:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Supreme Commander - gameplay

­Gameplay Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się rozgrywka podczas zabawy. Poniższy gameplay Supreme Commander wykonany został z wersji gry na Xbox, jednak jego mechanika ani też oprawa audiowizualna nie różnią się w stosunku do wersji komputerowej. Zobaczysz tu jednostki, struktury oraz sterowanie wszystkimi podległymi obszarami. Masz także okazję podziwiać jedną z wielu olbrzymich, dostępnych w grze map terenu. Jeśli spodoba Ci się ten materiał, mamy na naszych stronach także trailer gry oraz jej wersję demo, dzięki której możesz przetestować ten tytuł w praktyce.

Podobne

 • Supreme Commander

  Kody Supreme Commander przeznaczone są dla każdego posiadacza tej gry na PC. Supreme Commander cheats to pomoc dla każdego, kto chce dominować na wrogami.

 • Supreme Commander - patch

  Patch Supreme Commander to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry.

 • Supreme Commander: Forged Alliance - gameplay

  Gameplay Supreme Commander: Forged Alliance to długi, trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który pokazuje Ci, jak prezentuje isę dodatek do pełnej wersji tej gry. Zobaczysz tu praktycznie każdy aspekt wojny między wielkimi frakcjami – od budowania, po bitwy.

 • Supreme Commander - trailer

  Trailer Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się świetna strategia czasu rzeczywistego osadzona w odległej przyszłości.

 • Supreme Commander 2 - gameplay

  Supreme Commander 2 to sequel bardzo dobrej gry strategicznej z 2007 roku, w którym znowu będziemy mieli okazję wcielić się w jedną z trzech dostępnych w grze frakcji, a mianowicie Federacji Zjednoczonych Ziemian, Zakonu Iluminatów, oraz Cyberian, którzy przez około ćwierć wieku potrafili żyć we względnym pokoju, by znów wkroczyć na wojenną ścieżkę


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Supreme Commander - gameplay