Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stronghold 2 Patch v 1.41

Kategoria: Patche
Producent: FireFly Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 lipiec 2009, 11:53
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2424

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Stronghold 2 Patch v 1.41

­

­Stronghold 2 to ciesząca się sporym uznaniem graczy strategia czasu rzeczywistego, która pozwala na wcielenie się we władcę feudalnej krainy. Prócz rozbudowy kraju toczymy tu równie często wojny z sąsiadami. Piszemy na ten temat więcej na tej stronie (link). Jeżeli nabyłeś pełną wersję tej gry, potrzebny będzie Ci patch, aby w pełni zoptymalizować jej działanie.

Patch Stronghold 2 optymalizuje gameplay związany z trybem multiplayera. Implementuje również cieniowanie w czasie rzeczywistym, flitrowanie anizotropiczne oraz anty-aliasing. Pozwala również na transferowanie map. Oczywiście download patch Stronghold 2 jest w pełni darmowy. Jeśli więc chcesz cieszyć się w pełni grą, ściągnij go niezwłocznie na swój komputer i zainstaluj.

Podobne

 • Stronghold 2 Kody

  Jeśli chcesz ułatwić sobie zdanie, być może zainteresują Cie kody do Stronghold 2.

 • Stronghold 2 spolszczenie

  Stronghold 2 to ciesząca się sporym uznaniem graczy strategia czasu rzeczywistego, która pozwala na wcielenie się we władcę feudalnej krainy.

 • Stronghold 2 Edytor Map

  Udostępniony przez producenta edytor Stronghold 2 pozwala Ci stworzyć swoje własne mapy i udostępniać je w sieci.

 • Stronghold 2 Mapy

  Tutaj możesz pobrać mapy do Stronghold 2.

 • Battlefield 2 v1.41 Patch

  Łatka optymalizuje działanie programu zarówno w trybie single player, jak i Multi, ponadto dzięki niej zawieszanie się gry występuje o wiele rzadziej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Stronghold 2 Patch v 1.41