Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Still Life 2 v1.0 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Microids
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29 maj 2009, 11:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1357

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Still Life 2 v1.0 Patch

Pobierz patch do gry Still Life 2!

Gra przygodowa Still Life 2 to kontynuacja opowieści o agentce FBI Victorii McPherson. Patch 1.0 poprawia niektóre występujace w zabawie błędy oraz likwiduje wykryte bugi.

Podobne

 • Half-Life: Opposing Force - gameplay

  Gameplay Half-Life: Opposing Force to trwający ponad dziewięć minut filmik, który ukazuje Ci to rozszerzenie do Half-Life w akcji. Zobaczysz tu sam początek gry – od treningu oddziału komandosów po napotkanie obcych.

 • The Sims 2 Patch Apartment Life

  Patch przeznaczony dla dodatku Apartment Life do gry The Sims 2.

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.

 • 25 To Life +2 Trainer

  rainer do 25 To Life to niewielki plik, dzięki któremu możesz uczynić prowadzoną przez Ciebie postać nieśmiertelną.

 • Second Life - gameplay

  Gameplay Second Life to krótki, trwający nieco ponad półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w tej grze mmorpg.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Still Life 2 v1.0 Patch