Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Star Wars Battlefront

Kategoria: Patche
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 09:58
Rozmiar: 169 Mb
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 895

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch do Star Wars Battlefront

Star Wars Battlefront to gra sieciowa osadzona w realiach ­Gwiezdnych Wojen. Umożliwia ona rozgrywkę graczom w liczbie nawet do 50 uczestników. Gra ukazała się na wiele platform takich jak PC, PS2 czy choćby Xbox. Oprócz rozgrywki online pozwala ona również na rozegrania kampanii dla pojedynczego gracza. Przed samą grą warto pobrać i zainstalować najnowszy patch do Star Wars Battlefront, który poprawia sporo błędów, zwłaszcza jeśli chodzi o samą rozgrywkę sieciową. Star Wars Battlefront patch 1.2 między innymi zwiększa sztuczną inteligencję przeciwników na poziomie Hard, poprawie połączenie za pomocą GameSpy Arcade, oraz dodaje dodatkowy level – Tatooine Jabba’s Palace. To tylko kilka z jego podstawowych funkcji dlatego naprawdę warto go pobrać i zainstalować by sama gra stała się jeszcze bardziej dopracowana. Zobacz pełny opis gry.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Star Wars Battlefront