Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Star Wars Battlefront 2

Kategoria: Patche
Producent: Pandemic Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20 lipiec 2009, 10:40
Rozmiar: 57,64 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 5047

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Patch do Star Wars Battlefront 2

­

Patch Star Wars Battlefront 2 przeznaczony jest oczywiście do pełnej wersji gry. Wprowadza on liczne poprawki i usprawnienia do zabawy, powodując, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawsza. Dotyczy to zarówno trybu singlowego, jak i wieloosobowego (multiplayer). Nadto polepsza stabilność gry, więc jeśli zdarzało się, że znikała, a Ty widziałeś pulpit, więcej nie powinno to mieć miejsca. Z pewnością efekty działania łatki odczujesz już przy pierwszym uruchomieniu gry po jej instalacji.

Jeśli więc posiadasz pełną wersję gry, patch do Star Wars Battlefront 2 to niezbędna rzecz, jaką musisz posiadać. Pobierz go teraz za darmo i ruszaj, aby pokonywać kolejnych wrogów!. Zobacz pełny opis gry.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Star Wars Battlefront 2

dodał: ~diablo , 10.06.2012

Warto

dodał: ~kuba , 27.12.2011

warto ?