Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Patch do Speedway Liga

Kategoria: Patche
Producent: Techland
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 sierpień 2009, 15:08
Rozmiar: 5.87 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1338

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Patch do Speedway Liga

­

Speedway Liga to symulator wyścigów żużlowych, stworzony przez rodzime studio Techland, które już dawno odkryło, że na rynku gier brakuje tytułów o tematyce żużla. W grze, gracz bierze udział w rozgrywkach I, II i III ligi i ma możliwość rozegrania kilku różnych trybów, włącznie z trybem kariery, który jest najważniejszym elementem gry. Speedway Liga posiada w większości licencję na nazwy klubów i zawodników, dzięki czemu rozgrywki są bardziej realistyczne.

­

Niestety gra zawiera spora liczbę drobnych bugów, które po części może wyeliminować najnowszy patch do Speedway Liga, oznaczony numerem 1.2, który można pobrać poniżej. W Speedway Liga patch jest niezbędny, by móc się cieszyć z jak najbardziej dopracowanej wersji gry. Zalecana jest też instalacja wcześniejszego patcha, który również naprawia wiele błędów, dzięki czemu gra w Speedway Liga jest dużo przyjemniejsza.

Podobne

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Patch do Speedway Liga