Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldat Map Maker - patch

Kategoria: Patche
Producent: Michał Marcinkowski
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 marzec 2010, 13:47
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 344

Opis dodatku - Soldat Map Maker - patch

Soldat to wspaniała, wieloosobowa gra akcji, która od wielu lat zrzesza setki graczy, w naszym kraju w najróżniejszych ligach i serwisach. Jest to unikalne połączenie takich tytułów jak Worms, Counter Strike, Scorched Earth i Liero, oprawione w prostą ale w zupełności wystarczającą grafikę 2D. W grze mamy możliwość rozegrania wielu trybów od klasycznego Deathmatch po choćby Hold The Flag. Gra co jakiś czas doczekuje się kolejny edycji, lub dodatków poprawiających jej działanie, dlatego warto pobrać najnowszy Soldat patch, który dodaje masę map do gry i naprawia liczne drobne błędy, których do tej pory nie udało się wyeliminować.

Podobne

 • Soldat Map Maker

  Soldat to wspaniała, wieloosobowa gra akcji, która od wielu lat zrzesza setki graczy, w naszym kraju w najróżniejszych ligach i serwisach.

 • Sid Meier's Civilization IV Edytor map

  Map Generator to specjalny programik stworzony specjalnie do gry Civilization 4, który generuje zróżnicowane mapy.

 • Battlestations Midway Modders Mappack 1

  Darmowa, nieoficjalna paczka map multiplayer do gry Battlestations. Midway. Zawiera pięć nowych map

 • Call of Duty - patch 1.4

  Patch 1.4 przeznaczony do gry Call of Duty jest kolejną łatką usuwającą istniejące błędy. Gracze z pewnością ucieszą się również z dwóch nowych map jakie dodaje nowe uaktualnienie.

 • Battlefield 2142

  Ściągnij Battlefield 2142 patch za free i uzyskaj dostęp do masy dodatków, w tym do dwóch całkiem nowych map. Battlefield 2142 patch za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Soldat Map Maker - patch