Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skate 2 - trailer

Kategoria: Patche
Producent: EA Black Box
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 12:13
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Skate 2 - trailer

­Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się druga część bardzo dobrej gry deskorolkowej to Skate 2 trailer na pewno zaspokoi Twoją rządze ciekawości. Filmik ten promuje kolejną część, godnego konkurenta dla serii Tony Hawk i przenosi nas do New San Vanelona, które już nie przypomina raju dla fanów deski, znanego z poprzedniej części gry. Nowe triki, nowe lokacje, poprawiano grafika, to i wiele innych zmian możesz zaobserwować oglądając Skate 2 trailer.

Podobne

 • Skate 2 - gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • SKATE 3 - trailer

  SKATE 3 to kolejna część bardzo dobrej gry na konsole obecnej generacji, gdzie po raz kolejny możemy pośmigać na desce, wykonując przy tym najrozmaitsze triki. Tym razem areną naszych zmagań będzie Port Carverton, prawdziwy raj dla fanów deskorolki.

 • SKATE 3 - gameplay

  Jeśli myślisz, że SKATE 3 to kolejna gra polegająca wyłącznie na zwykłej jeździe na desce i wykonywaniu całej masy trików, to jesteś w dużym błędzie.

 • Skate 2 - kody

  Jeśli chcesz odblokować w swojej grze nowe postacie, by móc nimi zagrać w rozgrywce online to Skate 2 kody są właśnie dla Ciebie. Pozwalają one także na włączenie trybu trójwymiarowego, który bez okularów niestety nie jest efektowny, a także odblokowanie nowych ubrań w stylu retro

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Skate 2 - trailer