Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sins of a Solar Empire - patch

Kategoria: Patche
Producent: Ironclad Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 wrzesień 2009, 10:35
Rozmiar: 16.66 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 987

Opis dodatku - Sins of a Solar Empire - patch

Patch do Sins of a Solar Empire jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza pełnej wersji gry. Najnowsza łatka zawiera w sobie wszystkie pozostałe, wydane wcześniej. Patch Sins of a Solar Empire optymalizuje grę, upłynniając jej działanie oraz likwiduje liczne występujące w grze bugi i problemy techniczne. Ponadto Patch do Sins of a Solar Empire ma wpływ na sam gameplay – na przykład poprawia działanie szlaków handlowych oraz dodaje dwie nowe mapy do rozgrywki w trybie multiplayer. Kolejną ważną rzeczą jest lepsze wykorzystywanie pamięci operacyjnej, dzięki czemu sztuczna inteligencja zachowuje się sprawniej, zaś sama gra chodzi szybciej.
Jeśli więc posiadasz grę Sins of a Solar Empire, patch do niej jest Ci niezbędny. Pobierz go za darmo z naszych stron!

Podobne

 • Sins of a Solar Empire - mod

  Sins of a Solar Empire mods to propozycja dla graczom, którym znudziła się już podstawowa wersja gry i potrzebują nowych wrażeń.

 • Sins of a Solar Empire - gameplay

  Chcesz zobaczyć jak prezentuje się jedna z ciekawszych strategii osadzonych w realiach kosmicznych? Jeśli tak, to gameplay z Sins of a Solar Empire jest właśnie dla Ciebie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - gameplay

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment gameplay to kolejny darmowy filmik, dostępny w naszym serwisie, który prezentuje możliwości pierwszego z czterech oficjalnie zapowiedzianych rozszerzeń do podstawowej wersji gry.

 • Sins of a Solar Empire - trailer

  Sins of a Solar Empire trailer to doskonałe wprowadzenie do gry, w którym otrzymujemy podstawowe informacje, o świecie, a raczej wszechświecie, w którym przyjdzie nam zmagać się o przetrwanie.

 • Sins of a Solar Empire: Entrenchment - trailer

  Sins of a Solar Empire: Entrenchment trailer to oficjalny filmik z gry, który jednak nie zdradza nam zbyt wiele szczegółów odnośnie zmian w tym rozszerzeniu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sins of a Solar Empire - patch