Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill 2 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 grudzień 2009, 08:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 2109

Opis dodatku - Silent Hill 2 - patch

­Patch Silent Hill 2 to łatka przeznaczona dla posiadaczy amerykańskiej wersji tej gry. Pobierz najnowszy patch Silent Hill 2 za darmo i zainstaluj, jeśli masz takie wydanie. Łatka ta likwiduje problemy występujące podczas zabawy – szczególnie te związane z niepoprawnym odtwarzaniem dźwięku. Na naszych stronach mamy także kody do gry i jej opis. Jeśli nie znasz tego tytułu, zajrzyj tam, aby dowiedzieć się, czy warto nabyć tą pozycję. Nadto obejrzyj gameplay gry – znajdziesz go również na stronach naszego portalu, podobnie jak i materiały do innych części serii. ­

Podobne

 • Silent Hill 3 - kody

  Silent Hill 3 pl to kolejna część survival horrorów firmy Konami z 2003 r.

 • Silent Hill 2 - kody

  Silent Hill 2 to powrót do koszmaru…

 • Silent Hill 3 - gameplay

  W Silent Hill 3 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 4: The Room gameplay

  W Silent Hill 4 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 2 - gameplay

  Gameplay Silent Hill 2 pokaże Ci tą rozgrywkę w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Silent Hill 2 - patch