Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization III Patch v1.29f

Kategoria: Patche
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 lipiec 2009, 15:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 831

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization III Patch v1.29f

­Civilization 3 to strategia turowa, która zalicza się do serii zapoczątkowanej w 1991 roku przez Civiliziation. Trzecia odsłona podzieliła starych gracz na obozy „za” i „przeciw” – tak wielka była liczba zmian w stosunku do poprzednich odsłon. Pomijając to, po premierze wykryto kilkadziesiąt błędów, bugów oraz dziwnych zachowań Sztucznej Inteligencji. Dlatego też dość szybko ukazał się patch Civilization 3, który naprawił błędy.


Jeśli posiadasz pełną wersję tego tytułu, pobierz Civilization III patch. Usunie on zauważone błędy programu, zoptymalizuje jego działanie, co uczyni zabawę jeszcze bardziej ekscytującą. Łatka ta przeznaczona jest zarówno dla wersji anglojęzycznej, jak i dla polskiego wydania Civilization 3.

Podobne

 • Sid Meier's Civilization III Kody

  Jeżeli już dochodzi do sytuacji, w której wszystko wskazuje na Twój koniec, mogą pomóc Ci kody do Civilization 3.

 • Sid Meier's Civilization III Spolszczenie

  Choć trzecia odsłona strategii turowej wszech czasów – czyli CIVILIZATION - ukazała się również w języku polskim, fani gry postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i niezależnie od oficjalnej polonizacji tytułu zrobili swoje własne spolszczenie Civilization 3.

 • Sid Meier's Civilization IV: Warlords Patch v2.08

  Civilization 4 Warlords to pierwszy oficjalny dodatek do wspaniałej strategii turowej Civilization 4 - patch do dodatku.

 • Sid Meier's Civilization III nowe scenariusze

  Civilization 3 przyzwyczaiła graczy serii nie tylko do budowania historii od nowa, ale również po raz pierwszy pojawiają się tu specjalnie opracowane scenariusze, z występującymi wyłącznie w nich budynkami, jednostkami i nacjami.

 • Sid Meier's Civilization II Patch v2.42

  Civilization 2 jest bez wątpienia jedną z najlepszych – o ile nie najlepszą – gier strategicznych wszechczasów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization III Patch v1.29f