Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sid Meier's Civilization II Patch v2.42

Kategoria: Patche
Producent: Firaxis Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07 lipiec 2009, 14:27
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1943

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Sid Meier's Civilization II Patch v2.42

­Civilization 2 jest bez wątpienia jedną z najlepszych – o ile nie najlepszą – gier strategicznych wszechczasów. Możesz pobrać ją za darmo, bowiem ma status „freeware”. Jeśli masz już pełną wersję, pobierz również patch Civilization 2. Usprawni on i zoptymalizuje działanie gry, zwłaszcza w trybie multiplayer.


Dzięki patchowi do Civilization II gra stanie się jeszcze bardziej wciągająca i emocjonująca. Podobnie jak i pełna wersja Civilization 2, jest on do pobrania całkowicie za darmo. Przypominamy od razu, że w sieci znajdziesz również takie ciekawe dodatki do gry, jak nowe mapy, scenariusze i mody. Są one tworzone przez fanów gry, zaś ich pobrania pozwoli Ci zmienić Civilziation 2 w jeszcze bardziej fantastyczną przygodę!

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Sid Meier's Civilization II Patch v2.42