Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Serious Sam 2 v2.070 Patch

Kategoria: Patche
Producent: Croteam
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 27 lipiec 2009, 13:45
Rozmiar: 53.65MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2630

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Serious Sam 2 v2.070 Patch

Patch do gry Serious Sam 2 patch jest rzeczą niezbędną do pełnego cieszenia się tym tytułem. Możesz pobrać go za darmo w każdej chwili i zainstalować. Patch Serious Sam II zacznie działać przy kolejnym uruchomieniu gry. Wprowadza on wiele usprawnień i likwiduje zauważone tu i ówdzie błędy występujące zarówno w trybie gry singlowym, jak i Multiplayera.


Najważniejsze poprawki to: usprawnienie edytora i zlikwidowanie problemów występujących dotąd przy jego używaniu, usunięcie błędu odpowiedzialnego za znikanie broni podczas multiplyaera w trybie deathmatch.


Jeśli nie znasz jeszcze gry Serious Sam 2, możesz ściągnąć z naszych stron jej darmowe demo. Można je polecić wszystkim miłośnikom shooterów fpp.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Serious Sam 2 v2.070 Patch