Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Section 8 (v.1.1) - patch

Kategoria: Patche
Producent: TimeGate Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 listopad 2009, 22:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 650

Opis dodatku - Section 8 (v.1.1) - patch

Najnowszy patch do Section 8 to łatka, dzięki której wprowadzisz do gry kilka istotnych modyfikacji. Łatka ta usprawnia tryb multiplayer, nadto usprawnia wyliczanie punktów rankingowych. Ponadto patch v.1.1 do Section 8 usprawnia kontrolę nad czołgiem, zachowanie SI (między innymi od teraz sterowane przez nia boty będą pomagać ludziom z teamu) oraz optymalizuje program, dzięki czemu działa on płynniej. Jak wiec widzisz, patch do Section 8 przyda Ci się z pewnością.

Możesz pobrać go z naszych stron za darmo. A jeśli nie znasz jeszcze tego tytułu, znajdziesz również u nas jego opis oraz trailer przedstawiający rozgrywkę.

Podobne

 • Trailer do Section 8

  Trailer z Section 8, który w doskonały sposób przedstawia najważniejsze zalety tego tytułu.

 • Section 8 - kody

  W Section 8 kody działają zarówno w wersji PC, jak i na konsolach. Użytkownicy pecetów mogą dodatkowo skorzystać z licznych trainerów dostępnych w sieci (tradycyjnie zapewniających graczowi szybki dostęp do kodów za pomoca numpada, w tym godmode, nieskończona amunicja, czy gotówka).

 • Section 8 - gameplay

  Film Section 8 gameplay przedstawia krok po kroku gameplay w nowej pierwszoosobowej strzelance taktycznej. Trafiamy tu w sam środek starcia, na pełne czarnego dymu pole walki, gdzie przemierzamy kolejne rejony, niekiedy strzelając do wrogów (nie tak często jednak, jak spodziewalibyśmy się po strzelance).

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Section 8 (v.1.1) - patch