Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci - patch

Kategoria: Patche
Producent: GSC Game World
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 17 luty 2010, 11:44
Rozmiar: 29.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 4523

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci - patch

Pobierz najnowszy S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci patch, oznaczony numerem 1.602, który udoskonali twoją grę i wprowadzi do niej masę poprawek. Naprawia on m.in. błędy związane z uruchamianiem gry w oknie, wyeliminowano problem zawieszania się gry przy dłuższej rozgrywce, oraz znacznie zoptymalizowano rozgrywkę sieciową. Poza tym najnowszy S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci patch zmienia charakterystyki niektórych broni, prędkość poruszania się postaci po mapach postaci, a także wiele wiele innych.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: S.T.A.L.K.E.R: Zew Prypeci - patch

dodał: ~wtfman , 06.04.2011

nawet fajna =)