Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Robin Hood: Defender of the Crown - patch

Kategoria: Patche
Producent: Cinemaware
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 11:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 95, 98, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 896

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Robin Hood: Defender of the Crown - patch

Najnowszy patch do gry Robin Hood: Defender of the Crown to łatka dla każdego posiadacza tego tytułu. Ten patch do Robin Hood poprawia błąd związany z trybem graficznym programu, błąd związany z nieprawidłowym przebiegiem fabuły (wróg przejmuje zamek księcia Johna, w chwili gdy Robin jest w więzieniu) oraz błąd związany z nieprawidłowym wychodzeniem z gry. Jak więc widzisz ten patch do Robin Hood Defender of the Crown jest Ci niezbędny do bezproblemowej zabawy. Pobierz go teraz – z naszych stron nie kosztuje Cię to ani grosza

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Robin Hood: Defender of the Crown - patch