Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Risen - Patch 1.10 PL

Kategoria: Patche
Producent: Piranha Pbytes
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21 maj 2010, 10:02
Rozmiar: 176 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5946

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Risen - Patch 1.10 PL

Risen to bardzo dobra gra cRPG, stworzona przez twórców trzeciej części Gothica, która szybko zdobyła uznanie w oczach graczy oferując ciekawą  i co najważniejsze prawie pozbawioną błędów rozgrywkę. Twórcy nie zapominają o fanach gry, czego dowodem jest najnowszy patch do Risen, który m.in. poprawia rozmieszczenie przedmiotów w grze, likwiduje błąd związany z utkwieniem w różnych miejscach, naprawia błąd interfejsu po zapisie stanu gry, oraz poprawia dialogi w grze. Warto pamiętać, że Risen patch można zainstalować jedynie w wersji gry zakupionej na płycie DVD, a nie popranej z sieci.  

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Risen - Patch 1.10 PL