Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resident Evil 4 patch v.1.1.0

Kategoria: Patche
Producent: Capcom
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 09 wrzesień 2009, 11:07
Rozmiar: 71.04MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2100

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Resident Evil 4 patch v.1.1.0

Resident Evil 4 to kontynuacja survivalowego horroru, który ukazał się już na większości dostępnych platform, a po dłuższym czasie powraca również na PC. Wersja komputerowa ukazała się praktycznie dwa lata po premierze gry na konsole i nie odbiega zbytnio od konsolowego wydania. Capcom postanowił jednak w czwartej odsłonie zmienić trochę system gry, do którego trzeba się przyzwyczaić. Pobierz demo gry i zobacz jak wygląda Resident Evil 4.

Przed grą warto pobrać także najnowszy patch do Resident Evil 4, który wprowadza do niej sporo zmian. Resident Evil 4 patch 1.1.0 nanosi przede wszystkim dużo poprawek związanych z wyświetlaniem grafiki, a także naprawia czasami występujące zawieszanie się gry. Warto go więc ściągnąć i uaktualnić grę do najnowszej wersji.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Resident Evil 4 patch v.1.1.0