Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction - Patch 1.20

Kategoria: Patche
Producent: Volition Inc.
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 wrzesień 2009, 08:52
Rozmiar: 946KB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 3016

Opis dodatku - Red Faction - Patch 1.20

Patch Red Faction jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza pełnej wersji tej gry. Poprawia on działanie programu poprzez lepszą optymalizację kodu, a nadto likwiduje kilkadziesiąt niedogodności, jakie mogą pojawić się podczas gry. Jeśli więc chcesz cieszyć się bezproblemową zabawą w Red Faction, pobierz poprawkę i zainstaluj ją. Efekty będą widoczne zaraz po pierwszym uruchomieniu programu po instalacji. Oczywiście patch do Red Faction jest całkowicie za darmo do pobrania z naszych stron.
Polecamy również kody do gry, dzięki którym rozgrywka stanie się łatwiejsza. Podobnie jak patch, są one dostępne całkowicie za darmo. Dokładny opis kodów znajdziesz na osobnej stronie, na którą zapraszamy.

Podobne

 • Red Faction: Guerrilla - patch

  Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu.

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction II Patch - v1.01

  Patch do Red Faction II usprawnia grę dzięki czemu nie będzie się ona zawieszać ani zacinać. Umożliwia grę przy różnych rozdzielczościach a także likwiduje kilka błędów związanych z kompatybilnością różnych wersji językowych.

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Faction - Patch 1.20