Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction II Patch - v1.01

Kategoria: Patche
Producent: Volition
Licencja: Licencja
Data dodania: 10 wrzesień 2009, 11:24
Rozmiar: 1006.25KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1133

Opis dodatku - Red Faction II Patch - v1.01

Patch Red Faction II niezbędny jest dla każdego, kto posiada pełną wersję gry, bowiem likwiduje i usprawnia kilka rzeczy w grze. Przede wszystkim usuwa on błąd polegający na niewykrywaniu RAM karty graficznej w systemach 64-bitowych, dzięki czemu gra chodzi płynniej i nie ma prawa się zacinać ani zawieszać. Nadto umożliwia zabawę przy wyższych rozdzielczościach. Dzięki temu Red Faction 2 chodzi płynniej, przez co zabawa jest jeszcze lepsza. Nadto patch do Red Faction II zapewnia zmniejszenie poziomu wykorzystywanej mocy procesora podczas pracy w trybie zminimalizowanym, dopuszczenie wyłącznie nieparzystej ilości rund w wieloosobowej rozgrywce o nazwie Team Arena, zlikwidowanie problemów z kompatybilnością angielskiej edycji aplikacji z niemieckimi i francuskimi wersjami językowymi systemu operacyjnego.

Podobne

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction: Guerrilla - patch

  Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu.

 • Red Faction - Patch 1.20

  Patch do Red Faction

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Faction II Patch - v1.01