Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Guerrilla - patch

Kategoria: Patche
Producent: Volition Inc
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 styczeń 2010, 10:44
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1209

Opis dodatku - Red Faction: Guerrilla - patch

Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu. Jeśli więc jesteś jednym z nich, ściągnij i zainstaluj patch, aby cieszyć się pozbawioną błędów grą. Patch Red Faction: Guerrilla poprawia wiele rzeczy, a najważniejsze z nich to: poprawione działanie przestrzennego dźwięku, optymalizacja gry pod kątem kart ATI, lepsza kontrola podczas używania w czasie gry kontrolera 360, dodatkowe mapy w trybie multiplayer i inne.


Jak więc widzisz, patch ten jest niezbędny do prawidłowego działania gry. Ściągnij go bezpłatnie z naszych stron, zainstaluj i ciesz się bezproblemową rozgrywką!

Podobne

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction II Patch - v1.01

  Patch do Red Faction II usprawnia grę dzięki czemu nie będzie się ona zawieszać ani zacinać. Umożliwia grę przy różnych rozdzielczościach a także likwiduje kilka błędów związanych z kompatybilnością różnych wersji językowych.

 • Red Faction - Patch 1.20

  Patch do Red Faction

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Faction: Guerrilla - patch