Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rappelz - patch

Kategoria: Patche
Producent: Gala-Net
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 grudzień 2009, 14:07
Rozmiar: 35 MB
System operacyjny: Windows XP, NT, 7
Liczba pobrań: 541

Opis dodatku - Rappelz - patch

Patch do Rappelz to łatka przeznaczona dla każdego użytkownika tej darmowej gry online.  Aktualizuje on grę oraz wprowadza kilka nowości związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Ten patch do Rappelz jest oczywiście do pobrania za darmo. Prócz wspomnianych nowości „świątecznych: dodaje on nowe loga na początku i końcu zabawy,   usprawnia działanie serwerów, balansuje potwory i zmienia rozdział punktów doświadczenia. Nie zabraknie także nowych questów, które pozwolą Ci na zdobywanie punktów doświadczenia i skilli w nowych miejscach.,
A jeśli nie znasz jeszcze Rappelz, mamy na naszych stronach dość duży opis tej gry.  Dowiesz się z niego więcej na jej temat.

Podobne

 • Rappelz - gameplay

  Gameplay Rappelz pokazuje Ci, jak wygląda ten mmorpg w praktyce

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Rappelz - patch