Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psychonauts - patch

Kategoria: Patche
Producent: Double Fine Productions, Inc.
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 wrzesień 2009, 14:48
Rozmiar: 10.26MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 835

Opis dodatku - Psychonauts - patch

Psychonauts to gra przygodowo-zręcznościowa z widokiem TPP, która w 2005 i 2006 roku ukazała się na większość liczących się platform, a mianowicie PC, PS2, oraz Xbox. Jest to jedna z najbardziej oryginalnych gier ostatnich lat, w które wcielamy się w postać małego chłopca Rasputina, zgłębiającego ludzkie umysły, w których toczy się większość misji. Gra dostępna jest dla polskich graczy dopiero od końca 2008 roku.

Ponieważ gra nie ustrzegła się niestety błędów, to warto pobrać najnowszy Psychonauts patch, który eliminuje zwłaszcza, przykry błąd z obsługą wewnętrznej pamięci, który powodował losowe zawieszanie się gry. Psychonauts patch nanosi także kilka innych poprawek, a jego download jest dostępny poniżej. 

Podobne

 • Psychonauts - kody

  Kody do Psychonauts

 • Tomb Raider: Underworld Patch 1.1

  Patch naprawia wiele błędów związanych z działaniem gry. Patch jest przeznaczony dla każdej wersji językowej.

 • Machinarium (patch #2) - patch

  Drugi patch do Machinarium to łatka likwidująca kilka błędów technicznych

 • Avatar: The Game - patch 1.02

  Szukając w sieci Avatar: The Game patch zapewne natknąłeś/ęłaś się na tzw. Patch 1.02. Nie jest to typowy patch do Avatar: The Game, a raczej zestaw cheatów znany jako trainer.

 • Tropico: Rajska Wyspa - Patch

  Ściągnij najnowszy tropico paradise island patch (Tropico: Rajska Wyspa patch) – aktualizujący dodatek do gry tropico patch poprawia błędy wciąż występujące po poprzednich aktualizacjach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Psychonauts - patch