Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evollution Soccer 2011 - patch

Kategoria: Patche
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 26 styczeń 2011, 14:17
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1203

Opis dodatku - Pro Evollution Soccer 2011 - patch

Pro Evolution Soccer to tytuł, jaki nie wymaga przedstawienia. Jak i w przypadku wielu innych produkcji, także i tutaj okazało się, że w wydaniu gry nie uniknięto kilku drobnych błędów. Dlatego też co jakiś czas wychodzi uaktualnienie lub patch PES 2011. Prezentowany na tej stronie zawiera w sobie wszystkie poprawki wnoszone przed poprzednie oraz kilka nowości. Są to odpowiednie flagi kibiców niektórych zespołów, lepszy balans Ligii Mistrzów, a także poprawki związane z rozwojem umiejętności pił karzy. Oczywiście ten patch PES 2011 jest całkowicie darmowy i polecamy jego pobrania wszystkim posiadaczom tej gry.

Podobne

 • Pro evolution Soccer 2011 - trailer

  Trailer Pro Evolution Soccer 2011 to filmik prezentujący najnowszą odsłonę popularnej serii. Możemy na nim zobaczyć, jak prezentuje się tytuł pod kątem grafiki, a także obejrzeć nowe animacje ustawiania taktyki i prezentacji namiarów uderzenia.

 • Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 2011 to trwający ponad siedem minut filmik, który jest zarazem reportażem z siedziby wydawcy – Konami. Zobaczysz na nim między innymi jak wyglądają stanowiska pracy twórców tej wersji PESa, a także fragmenty rozgrywki.

 • Pro Evolution Soccer 2010

  Najnowszy patch Pro Evolution Soccer to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej świetnej gry. Dlaczego?

 • Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 6 pokaże Ci, jak wglada gra w praktyce

 • Pro Evolution Soccer 2010 Trailer

  Trailer z Pro Evolution Soccer 2010 został oficjalnie zaprezentowany podczas światowej sławy targów branży rozrywki elektronicznej E3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Pro Evollution Soccer 2011 - patch