Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Overture - patch 1.03

Kategoria: Patche
Producent: Frictional Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:26
Rozmiar: 8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 838

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Penumbra: Overture - patch 1.03

Patch Penumbra: Overture to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry. Wprowadza ona aktualizacje do zabawy oraz powoduje zwiększenie optymalizacji silnik Agry, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawsza. Patch Penumbra: Overture możesz pobrać za darmo z naszych stron – nie wymaga to żadnych opłat, a spowoduje, że ta klimatyczna, przygodowa gra akcji wciągnie Cię jeszcze bardziej.

Jeśli nie znasz jej jeszcze, mamy na naszych stronach wersję demo tej gry, będącej początkiem świetnej, cieszącej się uznaniem graczy i krytyków trylogii! Możesz ściągnąć je również całkowicie za darmo z naszych stron!

Podobne

 • Penumbra: Overture - gameplay

  Gameplay Penumbra: Overture to długi, trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pozwoli Ci na zapoznanie się z tą świetną, mroczną gra przygodową.

 • Penumbra: Overture - trailer

  Trailer Penumbra: Overture to krótki, trwający niecałą minutę zwiastun wideo tej produkcji, który pozwoli Ci zapoznać się z jej oprawą audiowizualną oraz wprowadzi w mroczny, pełen niepewności klimat.

 • Penumbra: Requiem - patch

  Pobierz aktualizujacy Penumbra: Requiem patch 1.01. Poprawiający bugi z pierwszej wersji gry Penumbra: Requiem patch poprawia działanie leveli 03, 06 oraz 09, dodaje nowe rozwiązania zagadek, a przede wszystkim wprowadza cały szereg usprawnień związanych z problemami zgłaszanymi przez graczy na forach producenta.

 • Penumbra: Black Plague - patch

  Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).

 • Penumbra: Requiem - gameplay

  Zobacz film Penumbra: Requiem gameplay. Widzimy tu mroczny, pełen niepokoju klimat trzeciej części serii Penumbra. Tak jak w poprzednich częściach, przemierzamy tu z latarką ciemne podziemne korytarze w poszukiwaniu rozwiązań dręczących bohatera zagadek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Overture - patch 1.03