Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Penumbra: Black Plague - patch

Kategoria: Patche
Producent: Frictional Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 luty 2010, 13:43
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 445

Opis dodatku - Penumbra: Black Plague - patch

Patch Penumbra: Black Plague to łatka niezbędna dla każdego posiadacza gry. Możesz ściągnąc ją za darmo z naszych stron, ale uwaga – patch Penumbra: Black Plague przeznaczony jest dla tych ludzi, którzy mają płytę z grą (czyli nie kupili jej w formie elektronicznej).

Łatka ta wprowadza szereg zmian i ulepszeń do silnika gry i samej zabawy, między innymi: optymalizację grafiki, naprawa występujących bugów, prawidłowo ustawia portal na pierwszym poziomie, dodaje alternatywne rozwiązania dla puzzli na poziomach 2 i 4, zamyka drzwi na poziomie siódmym podczas introdukcji, poprawia literówkę „Deutch” na „Deutsch” i wiele, wiele innych…

Podobne

 • Penumbra: Black Plague - trailer

  Trailer Penumbra: Black Plague to krótki filmik, który wprowadza Cię w atmosferę i klimat tej intersującej produkcji. Zobaczysz tu, jak prezentowana jest akcja gry i jak wygląda gameplay.

 • Penumbra: Black Plague - gameplay

  Gameplay Penumbra: Black Plague ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu , jakie lokacje przemierzamy podczas gry, jakich akcji możemy dokonywac oraz jakie czekają nas zagadki do rozwikłania.

 • Penumbra: Black Plague - kody

  Kody Penumbra: Black Plague w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych fraz, których wpisanie dawałoby nieśmiertelność prowadzonej postaci czy też eliminowało zainfekowanych ludzi z bazy.

 • Penumbra: Requiem - patch

  Pobierz aktualizujacy Penumbra: Requiem patch 1.01. Poprawiający bugi z pierwszej wersji gry Penumbra: Requiem patch poprawia działanie leveli 03, 06 oraz 09, dodaje nowe rozwiązania zagadek, a przede wszystkim wprowadza cały szereg usprawnień związanych z problemami zgłaszanymi przez graczy na forach producenta.

 • Penumbra: Overture - patch 1.03

  Patch Penumbra: Overture to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry. Wprowadza ona aktualizacje do zabawy oraz powoduje zwiększenie optymalizacji silnik Agry, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej ciekawsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Penumbra: Black Plague - patch