Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Painkiller - patch

Kategoria: Patche
Producent: People Can Fly
Licencja: Licencja
Data dodania: 06 listopad 2009, 01:09
Rozmiar: 6.37MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1050

Opis dodatku - Painkiller - patch

­Ściągnij najnowszy patch do Painkiller, by cieszyć się bezproblemową rozgrywką. Aktualizujący grę Painkiller patch 1.6.4 wymaga wcześniejszego zainstalowania wersji 1.6.1 oraz 1.6.2. Najnowszy patch poprawia m.in. bugi związane z uzbrojeniem, znikaniem przedmiotów i ciał zabitych, a także z przemieszczaniem się w Dokach po wybraniu jednej ze ścieżek. Pobierz najnowszy patch do gry Painkiller i graj bez martwienia się o bugi.­

Podobne

 • Painkiller: Resurrection - GAMEPLAY

  Painkiller: Resurrection to strzelanka, która przenosi nas w realia wlak piekła z niebem. Stajemy się Dzikim Billym Sehrrmanem i działamy w imie dobra. Obejrzyj gameplay Painkiller: Resurrection.

 • Painkiller: Resurrection - VIDEORECENZJA

  Painkiller: Resurrection to kontunuacja serii, która przenosi nas do czyśca. Walczymy tam w imieniu dobra. gameplay gry mozna zobaczyć w videorecenzji Painkiller: Resurrection, w której przedstawiamy plusy i minusy gry.

 • Painkiller: Overdose Patch #1

  Patch Painkiller Overdose jest niezbędną łatką dla każdego posiadacza pełnej wersji tego tytułu.

 • Kody do Painkiller: Overdose

  Kody do Painkiller Overdose przydadzą się z pewnością każdemu, kto ma problemyz ukończeniem kampanii dla jednego gracza.

 • Painkiller: Resurrection - kody

  Kody do gry Painkiller: Resurrection pomogą Ci w niszczeniu wrogów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Painkiller - patch