Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 08 - patch

Kategoria: Patche
Producent: EA Sports
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 wrzesień 2009, 10:36
Rozmiar: 26.36 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1351

Opis dodatku - NHL 08 - patch

Patch do NHL 08 jest łatką przeznaczoną dla tych z graczy, którzy chcą poszerzyć sobie możliwości dawane przez ten tytuł. Brzmi to dziwnie? Już wyjaśniamy. Patch NHL 08 pozwala na dodanie nowych strojów dla zawodników. Opcja ta jednak nie będzie dostępna automatycznie po zainstalowaniu łatki. Aby uzyskać możliwość ich wykorzystania, musisz na ekranie kodów wpisać „h3oyxpwksf8ibcgt”.
Oczywiście możesz pobrać łatkę z naszych stron całkowicie za darmo, podobnie jak i inne materiały związane z tą serią i jej kolejnymi odsłonami. Zapraszamy na osobne strony, gdzie znajdują się pełne opisy danych pozycji.  Za download materiałów nie musisz płacić na naszych stronach ani grosza!  

Podobne

 • NHL 06 - patch

  Prezentowany tu patch do NHL 06 jest już w sumie trzecią poprawką do gry wydaną przez producenta. Oczywiście każdy patch NHL 06 jest do pobrania za darmo i niezbędny do optymalnego funkcjonowania gry.

 • NHL 07 - patch c2.0

  Patch do NHL 07 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza pełnej wersji tej gry, a zwłaszcza do tych, którzy preferują zabawę w trybie multiplayer. Patch NHL 07 usprawnia granie poprzez sieć, likwidując kilka błędów programu, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczniejsza.

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2005 - patch v2.1.3

  Patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2005 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Dlatego, że patch NHL: Eastside Hockey Manager 2005 poprawia grę we wszystkich aspektach, zaś imponujaca lista ulepszeń znajduje się poniżej:

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2007 v3.0.4 Patch

  Wypuszczony przez Sports Interactiv z myślą o graczach zgłaszających problemy z grą patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2007 poprawia wiele błędów w pierwotnej wersji.

 • FIFA Manager 08 - patch

  Patch do FIFA Manager 08 jest zalecany dla wszystkich użytkowników tej gry. Wprowadza on masę usprawnień do gry, przez co zabawa staje się jeszcze bardziej emocjonująca.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NHL 08 - patch