Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NHL 07 - patch c2.0

Kategoria: Patche
Producent: EA Sports
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 wrzesień 2009, 10:33
Rozmiar: 5.15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 990

Opis dodatku - NHL 07 - patch c2.0

Patch do NHL 07 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza pełnej wersji tej gry, a zwłaszcza do tych, którzy preferują zabawę w trybie multiplayer. Patch NHL 07 usprawnia granie poprzez sieć, likwidując kilka błędów programu, przez co rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczniejsza. Oczywiście łatka ta jest do pobrania za darmo z naszych stron. Po jej ściągnięciu musisz skopiować plik aktualizujący do folderu, w którym znajduje się gra NHL 07 (domyślnie: C:\Program Files\EA SPORTS\NHL07). Ponieważ masz tam stary plik, musisz wybrać opcję zastąpienia go nowym. Zmiany zobaczysz od razu po uruchomieniu gry po aktualizacji.
Patch ten oznaczony jest numerem 2.0 i nic nie wskazuje na to, aby wyszedł kolejny.

Podobne

 • NHL 06 - patch

  Prezentowany tu patch do NHL 06 jest już w sumie trzecią poprawką do gry wydaną przez producenta. Oczywiście każdy patch NHL 06 jest do pobrania za darmo i niezbędny do optymalnego funkcjonowania gry.

 • FIFA Manager 07 - patch

  Patch do FIFA Manager 07 polecany jest do ściągnięcia każdemu miłośnikowi i posiadaczowi tej gry. Dlaczego? Ponieważ patch do FIFA Manager 07 likwiduje kilkanaście zauważonych podczas gry błędów.

 • NHL 08 - patch

  Patch do NHL 08 jest łatką przeznaczoną dla tych z graczy, którzy chcą poszerzyć sobie możliwości dawane przez ten tytuł. Brzmi to dziwnie? Już wyjaśniamy. Patch NHL 08 pozwala na dodanie nowych strojów dla zawodników. Opcja ta jednak nie będzie dostępna automatycznie po zainstalowaniu łatki.

 • NHL: Eastside Hockey Manager 2005 - patch v2.1.3

  Patch do NHL: Eastside Hockey Manager 2005 to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Dlatego, że patch NHL: Eastside Hockey Manager 2005 poprawia grę we wszystkich aspektach, zaś imponujaca lista ulepszeń znajduje się poniżej:

 • S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo Patch 1.5.07 PL

  Patch aktualizujący grę S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo do wersji 1.5.07.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: NHL 07 - patch c2.0

dodał: ~karl , 05.03.2010

jak to moze byc sciongnolem skrut a czeba plytke o lol\n